Tylko do końca listopada Subiekt taniej dla użytkowników mikroSubiekta
19-11-2011 o godz. 08:59:36
InsERT

Tylko w listopadzie, specjalnie dla użytkowników mikroSubiekta dla Windows, system sprzedaży Subiekt GT jest dostępny za jedyne 250 zł netto – aż 440 zł taniej w stosunku do ceny standardowej.

Subiekt GT to system znacznie wydajniejszy i bogatszy funkcjonalnie w porównaniu do mikroSubiekta, a zarazem równie przyjazny dla użytkownika. Zapewnia pełne wsparcie sprzedaży i obsługę magazynów, co pozwala na sprawniejsze prowadzenie firmy handlowej i sprzyja jej rozwojowi. Nie ma potrzeby kupowania osobnej licencji dla każdego pracownika – jedna licencja umożliwia pracę na trzech stanowiskach.

Subiekt GT za 250 PLN dla posiadaczy mikroSubiekta

Wszechstronność, prosta obsługa i możliwość konfiguracji sprawiają, że Subiekt GT to najczęściej wybierany polski system sprzedaży dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Cena promocyjna: 250 zł netto

Cena standardowa: 690 zł netto

Najważniejsze cechy Subiekta GT:

  • obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych;
  • rozbudowane kartoteki (kontrahentów, towarów i usług, kompletów i opakowań zwrotnych);
  • obsługa finansów i rozrachunków (dokumenty kasowe, operacje bankowe, rozliczenia z kontrahentami, obsługa kart płatniczych, czeków i kredytów);
  • współpraca z większością dostępnych w Polsce urządzeń zewnętrznych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów kreskowych);
  • możliwość tworzenia zestawień, analiz i raportów (również własnych).

Więcej informacji o Subiekcie GT

Promocja trwa do 30 listopada br.

Promocja dotyczy użytkowników mikroSubiekta dla Windows, którzy zarejestrowali program do dnia 02/11/2011 r. i posiadają Certyfikat Autentyczności. W przypadku braku certyfikatu należy dostarczyć kopię faktury zakupu programu i wypełnić specjalne oświadczenie – w tym celu prosimy o kontakt z dystrybutorem Insertu.